Guzek pod pachą a bolesność

Od ponad tygodnia mam bolacy guzek pod pacha ktory mnie strasznie uwiera. 2 dni temu jakby mial zniknac. Przestal mnie bolec i wydawal sie mniejszy. Teraz jakby zaatakowal ze zdwojona sila. Okropnie boli przy dotyku i uwiera. Guz jest zaczerwieniony i twardy. Boli mnie nawet okolica guza. Ostatnio nie chorowalam. Gole pachy i uzywam antyperspirantu w spreyu. Mam 26 lat waze 53 kg i mam 150 cm wzrostu. Bardzo prosze o pomoc online gdyz moja praca nie pozwalai na odwiedzenie lekarza rodzinnego.

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez wizyty u lekarza ciężko będzie Pani pomóc, może Pani spróbowac maści przeciwzapalne oraz maść sterydowa, ale zalecam jednak wizytę u lekarza.
Pozdrawiam