Guzek pod pępkiem po operacji przepukliny pachwinowej

Witam, W zeszlym tygodniu mialam operacje na przepukline pachwinowa, wszystko ladnie sie zagoilo. Ale dzis zauwazylam maly elastyczny guzek zaraz pod pepkiem, mam rowniez uczucie klucia w tym miejscu. Czy jest mozliwe pojawienie sie nastepnej przepukliny w tak krotkim czasie po pierwszej operacji (przy minimalnym wysilku fizycznym)? Dodam, ze lekarze mi powiedzieli iz moje miesnie w tym miejscu sa bardzo slabe, gdyz jestem bardzo drobna kobieta.

Szanowna Pani!
Ochrona przed przepukliną jest najmniejsza w linii pośrodkowej ciała, czyli tam gdzie m.in. znajduje się pępek. Ciężko ocenić bez badania czym jest elastyczny guzek, ale może on być nową przepukliną.