Guzek pod skórą na policzku

Witam tydzień temu pojawił się na moim policzku guzek pod skórą. Myślałam, że jest to pryszcz i postanowiłam czekać. Po kilku dniach zaczęła schodzić skóra sucha i ja ją zdrapywałam a od dwóch dni mam w tym "guzku" dziurkę, w której widać dziwne jakby mięsko i ropę. Czy to jest nowotwór??? Błagam o szybka odpowiedź, boję się.

Wszystko wskazuje, ze zmiana ktora Pani opisuje jest zapalna, nie nowotworowa. Zdecydowanie polecam sie skonsultowac z lekarzem, w pierwszej kolejnosci np. lekarzem rodzinnym.

Bardzo trudno powiedzieć na podstawi opisu. Musi Pani pokazac lekarzowi. Czasem zmiany infekcyjne tak przebiegaja , ale moze to być np jakiś posozyt.