Guzek podbrodawkowy w wyniku mammografii

Mam 44 lata i jeszcze miesiączkuję. Na mammografii wyszedł mi guzek podbrodawkowy, który nie jest widoczny w obrazie USG. Co w takiej sytuacji mam zrobić. Które badanie jest bardziej wiarygodne?

Proszę o dokładny opis wyniku badania mammograficznego oraz ocenę w skali BIRADS (zapewne taka ocena w wyniku jest przedstawiona). Dopiero na podstawie wyniki mammografii będę mógł przybliżyć dalszy sposób postępowania. W Pani wieku lepszym badaniem w zakresie gruczołu sutkowego jest mammografia w stosunku do USG.