Guzek pozostały po siniaku na udzie

Z 2 miesiace temu spadam z krzesła i uderzyłam się tak że miałam siniaka na całe udo przez około dwóch tygodni. Teraz mam jakby zrost albo inaczej gulke wyczuwalna tylko palcami nie wiem czy może mi się coś stać przez to różnie teraz się słyszy ostatnio chłopak zmarł bo mu się zakrzep zrobił po zwichnieciu kostki,no i ja też się obawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana zmiana to najpewniej tkanka łączna po opisanym siniaku, która powinna samoistnie ustąpić w ciągu kilku najbliższych tygodni. Jeśli ma Pani jednak jakiekolwiek wątpliwości, proszę skonsultować się z lekarzem POZ.