Guzek przy odbycie pomimo stosowania leków

Witam. Od 3 m-cy mam na odbycie narośl ze zdjęcia poniżej: http://zapodaj.net/cf26c3913bdbe.jpg.html Leki stosowane w ostatnich 3 miesiącach: Posterisan i Posterisan H (maść i czopki) Procto hemolan i Proctoglyvenol (maść i czopki) Proktosedon (krem) Distreptaza (czopki) - dostałem bez recepty! Ruscorex (maść i czopki) Sztyft do krioterapii "Crirectum" Tabletki Proctohemolan Stosowanie tych leków przyniosło pewną ulgę, ale nie wyeliminowało guzka. Co to może być? Z góry dziękuję za pomoc.

Aleksander Ropielewski

Zmiana wyglada jak guzek krwawniczy i stosowane leczenie powinno przynieść ulgę. Jeżeli jednak tak się nie stało to najpewniej wymaga on leczenia zabiegowego czyli w pierwszej kolejności podwiązania guzka. Jest to prosty zabieg o dużej skuteczności. Sugeruję kontakt z chirurgiem.