Guzek ruchomy w górnej środkowej części klatki piersiowej nad piersią lewą

Dzień dobry chciał bym się zapytać w miarę możliwości ponieważ się martwię.kuzynka 30 lat mieszka w Anglii wykryła guzek ruchomy w górnej środkowej części klatki piersiowej nad piersią lewą. diagnoza rak inwazyjny G3 guzek 18mm.wszystkie wezly czyste po wykonaniu biopsji .Pytanie czy jest szansa na powrót do zdrowia po zastosowaniu odpowiedniego leczenia w tym typie choroby.Chodź zdaje sobie sprawę ze każdy przypadek jest inny.

Witam , informacje na temat rokowania powinna otrzymać PACJENTKA od onkologa prowadzącego!!! Ja nie wiem , czy pacjentka życzy sobie , aby informować "kuzyna" o Jej stanie zdrowia! z poważaniem , z.żurawski