Mężczyzna , 21 lat Witam, 1 stycznia przed snem zauważyłem u siebie w mosznie coś w rodzaju guzka. Umowilem się prywatnie na badanie do urologa, ktory zrobil mi USG i stwierdzil, że to torbiel. Znajduje się ona pomiędzy jadrami. Lekarz powiedział, ze to nic poważnego i jeżeli nie sprawia bólu itp nie należy się tym przejmować oraz ze nie przemieni się to w nowotwór. Moje pytanie brzmi gdzie mogę przeprowadzić zabieg usunięcia torbieli, ile on trwa, ewentualna cena. Lekarz poinformował mnie, ze jeżeli jestem ubezpmo
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • USG – USG, czyli popularny skrót dla nazwy ultrasonografia, to badanie, dzięki któremu można uzyskać obraz narządów i tkanek organizmu ludzkiego. Obecnie USG jest najpopularniejszym badaniem obrazowym wykonywanym w codziennej praktyce lekarskiej.
  • USG pęcherza moczowegoUSG pęcherza moczowego to badanie obrazowe, które ma na celu uzyskanie wyraźnego obrazu pęcherza, by móc ocenić jego stan. Oprócz ujęć pęcherza można uzyskać również obrazy nerek – narządy te są bowiem ściśle powiązane.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników:

Artykuły na ten temat
Zabiegi

Wszczepienie protezy jądra

Protezy jąder są rozwiązaniem dla mężczyzn, którzy urodzili się z niedorozwojem jąder lub utracili je na przykład w skutek wypadku lub raka jądra. Implanty jąder wszczepia się także w trakcie procesu zmiany płci - z kobiety na mężczyznę. Operacja wszczepienia...