Guzek w obrębie piersi u 28-letniej kobiety

Witam, jestem pod obserwacja onkologa od 3lat ,mam w lewej piersi na godzinie 1szej guzek średnicy 10x10x12 mm . Wynik usg: w miejscu wyczuwalnej palpacyjnie zmiany w piersi na godz 1szej przy otoczce brodawki widoczny jest hypoechogeniczny nieostro ograniczony obszar wielkości 10 x10x12 mm,położony głęboko tuż nad miesniem piersiowej. Przewody mleczne nieposzerzone.powiekszonych węzłów chłonnych nie stwierdzono. CZY TO MOŻE BYĆ RĄK? wiek mój 28lat. Dziękuję za odp

Aleksander Ropielewski

Najpewniej nie jest to rak z racji utrzymywania się zmiany od 3 lat. Na pewno warto wykonać biopsję guzka lub go usunąć aby mieć pewność odnośnie jego charakteru.