Guzek w okolicy łechtaczki

Mam 15 lat . Około tydzien temu od środka na wardze sromowej większej koło łechtaczki wyczułam guzek . Przez ten tydzień trochę się zmniejszył, ale dzisiaj jest odrobinę wiekszy i bardziej bolesny . Co to może być ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana może być spowodowana stanem zapalnym mieszka włosowego. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Jeśli zmiana nie ustąpi samoistnie w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.