Guzek w okolicy odbytu a możliwe dolegliwości

Bardzo proszę o pomoc. Wczoraj w okolicach odbytu urusł mi guzek ( dokładnie w odbycie) ma ok 1.5 cm, bardzo boli, utrudnia chodzenie, wypróżnianie, jest w dotyku ciepły, zauważyłam na nim małe 2 kropeczki ropy a na samym dole czarną jedną kropeczkę. Nie wiem co mam robić bardzo się boje. Kupiłam w aptece maść Ruskorex. Guzek pojawił się nagle- wczoraj. Znajduje się on centralnie w odbycie i zasłania jego wylot. Proszę o pomoc bo nie wiem co mam robić :(

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego lub do izby przyjęć. Po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.