Guzek w okolicy odbytu i krwawienie

Witam, od dłuższego czasu mam wyczuwalny guzek w okolicy odbytu, myślałam że to hemoroid ale jednak nie...Czasami on pęka i krwawię z tego miejsca dość obficie. Proszę o jakieś informacje do kogo mogłabym się z tym zgłosić.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza rodzinnego lub proktologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.