Guzek w okolicy warg sromowych

Witam, mam nietypowe pytanie za 3 miesiące konczę 18 lat i nie mogę isc sama do ginekologa w moim mieście, dlatego zadaje pytanie tu. Otóż od 2 tygodni kolo warg sromowych pojawil mi się guzek wielkości 2 cm pod skórą był trochę wyżej warg ale się zniżył w dół, bardzo boli przy siadaniu i chodzeniu czuję duży dyskomfort. Kiedyś mi się pojawialy takie guzki ale były mniejsze i znikały po 3-4 dniach. Nie wiem od czego to jest i jak to zwalczyć proszę o pomoc. Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa, po badaniu będzie mzona określic odpowiednie dalsze postępowanie.