Guzek w pachwinie i wydzielina ropna

Witam Od ok. trzech tygodni mam guzek na pachwinie miedzy udem a wargą sromową. Zmianę zauważyłam kiedy była niewielkich rozmiarów. Obecnie ma średnicę ok. 1.5cm, jest twarda i mozna ją spokojnie złapać w palce. Zwykle nie boli. Dziś wydobyło sie z niej trochę ropy i krwi. Co to może być? Powinnam zgłosić się do lekarza czy poczekać na rozwój wydarzeń?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.