Guzek w pachwinie udowej

Witam ostatnio w pachwinie udowej pojawił mi się malutki guzek przez 2 dni mnie bolał ale nadal się utrzymuje już 3 tydzień poprzednio miałem to samo ale znikło po zażywaniu rutinoscorbinu wątpie żeby to były węzły chłonne ponieważ nie sprawia mi to już bólu a gdy biorę prysznic ten guzek jakimś cudem znika na 2-3 godziny pod wpływem gorącej wody nie przesuwa się wobec skóry oraz jest lekko twardawy praktycznie w ogóle nie widać żeby on był na tej skórze znajduję się idealnie na żyle co robić ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję udać się do lekarza, ktory oceni zmianę i określi dalsze postępowanie.
Pozdrawiam