Guzek w piersi a wynik badania USG
Witam wykryłam guzek piersi wynik badania usg następujący.Co to znaczy Pierś o budowie tłuszczowo-gruczołowej.Struktura tkanki gruczołowej nieznacznie nieregularna.Wyższa echogeniczność cm od brodawki na godz 4 hypoechogenicznośc gładkokonturowa zm ogniskowa wym.10x30mm bez cech patologicznego unaczynnienia. Przewaga wymiarów bok bok nad goia dół. BIRDAS 4 ws biopsja.nie zaobserwowano innych zmian. Piesi bez chech poszeżenia przewodów mlekowych,zarysy powiezi mięśniowych gładkie.Wezły bez zmian

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
BIRDAS 4 oznacza zmianę "podejrzaną" konieczna biopsja celem weryfikacji zmiany. Proszę udać się do lekarza chirurga onkologa.