Guzek w piersi u 29-latki

Podczas miesiączki wyczuwam guzek w lewej piersi. Nie martwiłam się tym, bo ponoć to normalne, ale podczas osttaniej miesiączki z przerażeniem odkryłam, że guz ten jest dużo większy. Czy to może być coś poważnego, czy tylko jakieś zmiany hormonalne spowodowane miesiączką? Dodam, że miesiączka właśnie mi się skończyła, a guz pozostał.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu nie można określić przyczyny Pani dolegliwości. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego. Etiologie każdego guzka należy wyjaśnić.

Pozdrawiam.