Guzek w policzku a pęknięty, bolący ząb

Mam pytanie Od jakiegoś czasu mam w policzku ruchomą kulke wielkości 0,5mm, mam tez 6 do usunięcia, była zatrutą do leczenia kanalowego ale zab pękł i połowa sie rusza i boli, co to moze być za guz, czy to przez ta 6?dentysta nie reaguje jak mowilam o tym guzku. Czekam na wyrwanie zeba a co z ruchomym guzem

Z Pani opisu wnioskuję iż 6 jest do usunięcia. Natomiast co do guzka, nie mogę jednoznacznie stwierdzić, gdyż go nie widzę. Może to być na przykład powiększone ujście ślinianki. Powinna Pani zgłosić się do chirurga stomatologicznego w celu konsultacji, diagnostyki i podjęcia leczenia.