Guzek w policzku pod dolna szóstką

Mam taki klopot...otoz jakis czas temu wyczulam w policzku pod dolna 6 guzek,ktory jest ruchomy,dodam,ze mialam stan zapalny dolnej 6,obecnie jestem juz 1,5 tyg po ekstrakcji zeba,dziaslo po malutku sie goi,mialam suchy zebodol,i zakladane opatrunki,kuleczka w policzku dalej jest,co mam dalej zrobic?

Witam
Jeżeli cokolwiek Panią niepokoi, to zalecam wizytę u stomatologa. Żaden domowy sposób raczej nie sprawi,że ta " ruchoma kuleczka" zniknie. Należy najpierw zdiagnozować, co to jest, a następnie wdrożyć odpowiednie leczenie.

zaden domowy sposób