Guzek za uchem a jego usunięcie

Od kilku lat ma guzka przy uchu razem jest duży powiększa sie a potem zanika. Mieszkam w Anglii pobrali mi wycinek i wyszło ze to naczynie krwionosne przepływu zylnego i z tym moge żyć. Moje pytanie jak sie guzek powiększa to puchnie mi buzia ból głowy ma i czuje sie jakbym była napompowana jak balon. Czy moge jakoś prosto usunąć te guzek?czy ma tak zostawić przyznam ze to uciążliwe.

Witam.
Z wycinka wynika, że może to być naczyniak. Można go usunąć, ale nie jest to prosty zabieg. Niekiedy można próbować zamknąć go laserem. Najrozsądniej będzie umówić się z chirurgiem, który zajmuje się leczeniem takich zmian. Dopóki ktoś tego nie zobaczy, nie odpowie Pani na 100%. Pozdrawiam i życzę zdrowia.