Guzek za uchem a podwyższony poziom prolaktyny

mam 26 lat. Zawsze byłam pełna wigoru i chęci do życia. Około pół roku temu zauważyłam u siebie guzek pod koło ucha, mój internista wykonał USG i stwierdził, że to powiększony węzeł chłonny. Jednak mijały miesiące i pojawił się drugi guzek ale tym razem na szyi. Zrobiłam sobie obszerne badania z których wyszło, że mam podwyzszona prolaktynę (33) o niski cholesterol (87 gdzie min.wynosi 150) Od długiego czasu, czuję straszną senność i zmęcznie. TSH, OB,CRP w normie. Martwie się :( co mi dolega?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, powiększenie węzłów chłonnych może mieć rożna etiologię zapalną, odczynową, nowotworową. W tej sytuacji konieczna jest dalsza diagnostyka. Proszę skonsultować się z lekarżem rodzinym, ktory po osobistym badaniu wskaże dalsze postępowanie diagnostyczne. Pozdrawiam