Guzki i wyniki badania piersi

W obu KGZ guzki łagodne o śr36 mm po prawej i30 po lewej .Doły pachowe wolne mikrozwapnień nie stwierdza się.BI RADS 3. Badanie USG.Sutki o utkaniu tłuszczowo gruczołowym.W PP na 10,30 słabo odgraniczony niejednorodny nieco hypoechogeniczny guzek o wymiarach 19x16 mm.W PL kilka torbieli prostych największa o średnicy 20 mm na godz.2.Przewody mlekowe i zatoki obustronnie nieposzerzone,skóra o gładkich obrysach Węzły dołów pachowych obustronnie nie powiększone.BI RADS 4b i biopsja BG.Mam 51 lat

Witam , a jakie jest pytanie? Wynik prosze omówić NA SPOKOJNIE z lekarzem prowadzącym! W opisie nie ma mowy o podejrzeniu nowotworu - bo o to chyba chodzi w tym wpisie - ale wymaga Pani stałej kontroli u specjalisty!!! z.żurawski