Guzki krwawnicze odbytu i inne niezakaźne zapalenie jelita

witam, mam 31 lat, jakiś czas temu miałem obfite krwawienie z odbytu, zgłosiłem się do lekarza i miałem przeprowadzoną sigmoidoskopię. oto wyniki: guzki krwawnicze odbytu i inne niezakaźne zapalenie jelita. Dodam, ze błona śluzowa jest gładka, lśniąca z widoczną siatką. problem polega na tym, że pobrano mi wycinek, gdyż miałem w końcowej części odbytnicy nieliczne wybroczyny i poszerzone naczynia żylne. trochę się martwię, a wynik za 3 tygodnie, czy to może być coś groźnego?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę poczekać na wynik badania. Na podstawie wyniku badania możliwe będzie wdrożenie odpowiedniego leczenia.