Guzki na dziąśle a zdrowe zęby

Witam, nigdy nie mialam problemow z zebami 2 lata temu poraz pierwszy bylam u dentysty i lekarz rowniez przynal ze dawno tak zdrowych zebow nie widzial, jednak nad jedym zebem u gory na dziasle mam mala twarda kulke, bardzo dlugo juz to mam, nie boli jednak pytam z ciekawosci co to moze byc?

Mogą to być egzostozy czyli wyrośla kostne i wtedy nie trzeba sie nimi przejmować, ale należy to różnicować z innymi chorobami np. badaniem CBCT