Guzki na udzie i cysty Bakera

Witam, kilka tygodni temu odkryłam małe guzki ala cysty, gdyż są miekkie na tylniej części uda, bardziej od środka uda w okolicach mięsni połściegnistego i połbłoniastego. Dodam, ze wykryto u mnie niewielkie cysty Bakera pod kolanami. Te guzki o które pytam są wyżej niż dól podkolanowy. Moje pytanie czy to są jakieś naturalne zgurbienia mieśnia, namacalne żyły, a może są to zmiany podobne do tych cyst podkoloanowych? Dodam, że są niebolesne przy dotyku. Lekarza mam 7.06 ale sie niepokoje

Nie potrafię powiedzieć nic konkretnego bez zbadania!!! NIE ISTNIEJE DIAGNOZOWANIE ANI LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Decyzję podejmie dobry chirurg na podstawie badania i ew. badań dodatkowych typu np.usg! zż