Guzki na udzie i pod pośladkiem

Witam piszę w imieniu mojego chłopaka który na 27 lat, jakiś czas temu wyczuł mały guzek na prawej nodze dokładnie na udzie, wczoraj kolejny pod pośladkiem, nie są duże ale są twarde i bezbolesne. Gdyby ich nie wymacał to by nawet o nich nie wiedział. Co to może być?

Witam , może być ok. 1 tysiąca rzeczy!!! NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! CO MOGĘ ODPOWIEDZIEĆ NIE WIDZĄC CHOREGO!!! KONIECZNA WIZYTA U CHIRURGA!!! Pozdrawiam , zż