Guzki w piersi a markery nowotworowe

Witam,mam taki problem,mam guzki w piersiach,2 lata temu lekarz ginekolog w usg stwierdzil,ze to sa to guzy o charakterze gruczolakowlokniakow,skierowal mnie wtedy do onkologa z tym,nie poszlam,za to zrobilam sobie markery nowotowrowe na obecnosc raka piersi i wyszly dobre,czy zrobienie markera rzeczywiscie okresla ze cos moze sie zlego dziac?na ile markery nowotworowe sa wiarygodne

Proponuje jednak nie podejmować własnych decyzji wbrew zaleceniom specjalistów - NIE JEST TO ROZSĄDNE!!! Konieczna konsultacja onkologiczna , zż