Guzki pod pachami u 23-latka

Witam, od jakiegos czasu pod obiema pachami mam wyczuwalne takie jakby guzki (1 z lewej, 1 z prawej). Są nieznacznie przesuwalne względem skóry, bardziej miękkie niż twarde, raczej nie bolą, chyba że przez chwile pouciskam to miejsce. Czytałem, że może to powstać na skutek golenia pach, zakładając że to stąd w jaki sposób może zniknąć? Są jakieś maści czy coś?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.