Guzki pod skórą na zgięciu łokciowym

Witam od paru lat na rece kolo zgiecia lokciowego pod skora mam kulke jakby przyczepiona byla do skory,nie widac jej ale czuc.Nie boli mnie ale niepokoi co to moze byc.Skora nad nia jest lekko sinawa,czerwona(delikatnie).Poprosze o porade lekarska

Lek. Katarzyna Szymczak

Aby ocenic zmianę konieczne byłoby jej obejrzenei, moze to być włókniak albo np. tłuszczak, jeśli coś Pania niepokoi radzę udać się do lekarza.
Pozdrawiam