Guzki podskórne przy dnie moczanowej

witam czy dna moczanowa moze miedzy innymi objawiac sie guzkami podskornymi na rekach i na nich niewiem jak to nazwac taka sina plamka czy fioletowa troszke ide w najblizszum czasie do lekarza z tym ale boje sie co to moze byc ogolnie odczuwam bol reki barku stawow niewiem czy to sa tluszcaki

Dna moczanowa u kobiet praktycznie nie występuje i dotyczy jedynie kobiet bardzo otyłych. W dnie występują guzki dnawe, które są twardymi, nieregularnymi guzkami z białym czubkiem.