Guzki tarczycy a krwawiące hemoroidy

Mam 22 lata w styczniu urodziłam coreczke w ciazy okazalo sie ze mam nied. Tarczycy 5,57 i przy usg wykryto guzek po kontroli guzek troche sie powiekszyl ale nie na tyle by zrobic biopsje lekarz powiedzial aby ze tarczyca jest w zlym stanie ze jest slaba..moje wyniki od stycznia plt z 270 na 150 wbc z 6,67 na 5,16 hgb 11,2 hct ponizej normy dodatkowo mam straszne problemy z hemoroidami przy czy krwawie. Co robic gdzie najpierw sie udac. Czy wszystko moze byc zwiazane? Dzis spuchly kostki

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie powtórzyć morfologię i udac się do lek rodzinnego. Po badaniu będzie można podjąć decyzje