Guzki tarczycy a wynik badania

z usg wyszlo ze mam guzki tarczycy i mam isc na biopsje ale z opisu nic nie rozumiem i chcialam zapytac czy sa one grozne?czy musze sie juz bac?mam dopiero25 lat:( opis gruczol tarczycowy prawidłowej echogenicznosci dobrze odgraniczony od otoczenia, ruchomy płytkowo w placie lewym w jego gornej czesci izoechogeniczna zmiana ogniskowa o wym11,1x7,8mm unaczyniona na obwodzie naczynia widoczne takze we wnetrzu zmiany.wymiary gruczolu plat prawy 37,6x11,3x13,6mm lewy 38,0x11,6x13,7mm

Szanowna Pani,
w oparciu o sam opis USG nie można tego ocenić. Proponuję wykonać biopsję, która przybliży ustalenie właściwego rozpoznania, a tym samym pozwoli na zaplanowanie właściwego dalszego postępowania
Pozdrawiam
dr R.Anielski