Guzki w obrębie tarczycy u 27-letniej osoby

Witam! W badaniu usg lekarz zauważył guzki na tarczycy w opisie piszę że to guzki o wielkości 20/12 mm i 12/7 mm o charakterze hypoechogenicznym. Trochę się martwię co to może oznaczać. Proszę o poradę

W takim wypadku należałoby z wynikiem skonsultować się z prowadzącym endokrynologiem. Zmiany raczej w badaniu USG wyglądają na łagodne, ale wymagają uszczegółowienia diagnostyki czyli wykonania biopsji cienkoigłowej. Decyzję co do dalszego postępowania musi podjąć endokrynolog prowadzący.