Guzki w piersi w wyniku mammografii

witam dostalam wynik badania mamograficznego z ocena 5 na jednej piersi 3guzki 5mm,na drugiej guz22 mm czy jest szansa ze jest to nowotwor nie zlosliwy?czy moze to byc miesniak,wlokniak itp?

Rozpoznanie w onkologii stawia lekarz histopatolog na podstawie badania mikroskopowego fragmentu tkanki pobranej podczas biopsji! Jeśli są takie wskazania, to lekarz prowadzący powinien wystawić zlecenie na wykonanie biopsji , zż