Guzki w piersiach przed miesiączką
Witam, Mam pytanie dot.piersi, zawsze przed okresem i w trakcie mialam gozki na piersiach(bardzo bolace peirsi) z jednej i drugiej strony. teraz jestem po okresie i dalej mam pare po prawej i lewej stronie, chodz niedawno mialam robione usg piersi,i wszystko ok, to tak ma być? tak jako kobieta przechodze swoj okres? czy mam cos z tym zrobić? Dziękuje za rade.

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Tego typu zmiany są wynikiem wahań hormonalnych. Jest to częste zjawisko podczas okresu.