Guzki z czerwonym obwodem na skórze

witam. kilka lat temu mialem dziwne objawy ,pojawialy mi sie na skorze pojedyncze guzki takie jak przy oparzeniu pokrzywa ,ktore byly otoczone czerwonym kolem i to bardzo swedzialo a guzek byl czerwony i jak go przyciskalem robil sie bialy ale nie zawieral zadnego plynu , czesto to sie pojawialo kiedy przebywalem w chlodzie co to moglo byc ?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby moc cos wiecej powiedzieć. proponuję udac się do lekarza rodzinnego lub dermatologa, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.