Guzowate poszerzenie cienia obu wnęk

Witam bardzo prosze o odpowied co znaczy guzowate poszerzenie cienia obu wnek.Wobu polach plucnych plamiste zageszczenia podejrzenie zmian meta.serce nie powiekszone przepona gladka,katy przeponowo zebrowe wolne

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki, po postacią TK klatki piersiowej z powodu podejrzenia zmian nowotworowych, być może konieczne będą także inne badania. Bez badania lekarskiego oraz poznania historii medycznej pacjenta nie można nic więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe leczenie.