Guzowate poszerzenie lewej wnęki o nieostrych zarysach

Dzien dobry. Rzucilem palenie pol roku temui meczy mnie straszny kaszel. Zrobilem przeswietlenie klatki piersiowej. Wynik badania RTG guzowate poszerzenie lewej wneki do 60mm o nieostrych zarysach. Cien sercowo - naczyniowy w granicach normy. Przepona i katy wolne. Bylem u pulmonologa antybiotyk od niego nie pomogl. Lekarz internista wypisal mi antybiotyk ale nie pomogl. Kaszel dalej mnie meczy. Co mam robic?

Małgorzata Panek

Konieczna jest dalsza diagnostyka zmiany w płucach i przewlekłego kaszlu.
Proszę ponownie zgłosić się do lekarza internisty lub pulmonologa.
Pozdrawiam