Guzowate zacienienie o częściowo gładkich obrysach, częściowo łączące się pasmowato z zarysem struktur bieguna dolnego prawej wnęki płucnej

RTG. klatki piersiowej Guzowate zacienienie o częściowo gładkich obrysach, częściowo łączące się pasmowato z zarysem struktur bieguna dolnego prawej wnęki płucnej. Poza tym pola płucne bez zmian naciekowo-ogniskowych. Wnęki naczyniowe. Zarys struktur śródpiersia oraz kopuł przepony prawidłowy. Kąty przeponowo-żebrowe wolne. Proszę o odp. co to oznacza?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki, proszekoniecznie udać sie do lekarza zlecajacego powyzsze badanie.