Guzowate żyły na jądrach po operacji żylaków powrózka nasiennego

Witam , mialem w maju operacje żylaków metoda klasyczna ale ostatnio zauwazylem ze znowu dotykajac lewego jadra czuje te guzowate zyly tak samo jak przed operacja i do tego czesto w rejonach od blizny az do lewego jadra czuje takie jak by pulsowania czy to jest normalne ?

Trudno mi cokolwiek na ten temat pisać, a zwłaszcza oceniać czy jest coś normalnego bez bezpośredniego badania. Trzeba zdawać sobie sprawę, że czasami dochodzi do wznowy żylaków powrózka nasiennego. Objawy jakie Pan przedstawił mogą właśnie na to wskazywać. Dlatego radziłbym skonsultować się ponownie w tej sprawie z urologiem, który Pana prowadzi.

Witam, mam wrażenie, że bez osobistego tzw. badania przedmiotowego (ocena = oko + ręka lekarza) nie uzyska Pan pełnej, satysfakcjonującej Pana diagnozy, a co za tym idzie, leczenia. A zatem.. jednak wskazana wizyta u specjalisty urologa, najlepiej u tego, który Pana operował. Pozdrawiam RH