Guzy na piersi u 22-latki

Witam. Chciałabym się dowiedzieć, gdyż mam 22 lata jestem mamą dwójki dzieci i od niedawna czuje tak jakby guzy na piersi. Do tego zauważyłam jakby lewa brodawka sutkowa była sina oraz otoczka wokół brodawki jest ciemniejsza może prawa. Dziękuję bardzo.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza ginekologa, o badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsźe postepowanie.