Guzy po uderzeniu a niedobór witamin

Witam, od paru miesięcy po uderzeniu np. w rękę/nogę wychodzą mi dość duże guzy w tym miejscu. Zdarzyło mi się że uderzyłam się w rękę czy nogę i oprócz siniaka pojawiły się w tych miejscach spore guzy, dwa dni temu uderzyłam się w rękę i nie ma widocznego siniaka ale jest w tym miejscu bolesny guz. Czym może być to spowodowane? Wcześniej nie miałam takich skutków uderzenia, dlatego się martwię. Czy jest to jakiś niedobór witamin? Bardzo proszę o odpowiedź.

witam,
nie jest to spowodowane niedoborem witamin, aczkolwiek zalecałabym wizytę u lekarza POZ celem obejrzenia opisywanych "guzów".

Dolegliwości są dość nietypowe.

pozdrawiam