Guzy w dole nadobojczykowym

Witam serdecznie Niedawno pojawiły mi się dwa guzy po jednej (prawej) części szyi. Jeden w dole nadobojczykowym wielkości ziarna grochu, drugi bardziej do tyłu i do góry. Są twarde, nic nie bolą, może nawet wyczuwam trzeciego. Od wielu lat swędzi mnie punktowo skóra (jakby igiełki) na całym ciele. Miałem silne strzały jakby prądu, neurolog załatwił sprawę finlepsinem. USG jamy brzusznej ok, gastroskopia lekki refluks ok, krew OB w normie, w sumie ok. Jakieś pomysły? Do onkologa się wybiorę.

Decyzję co do dalszego postępowania diagnostycznego (z ew. biopsją włącznie) powinien podjąć chirurg lub onkolog po zbadaniu pacjenta! Ja,na odległość,nic nie mogę "gdybać" , bo nie o to chyba chodzi!!! zż