Gwałt w dzieciństwie a temperament seksualny

Gdy miałam 7 lat mój przyrodni brat mnie molestował i zgwałcił. Mówił ,że to tylko taka zabawa :(( Teraz gdy już jestem osobą dorosła sex po tym wszystkim nie sprawia mi żadnego obrzydzenia wręcz przeciwnie , uwielbiam go :(( Nie wiem co mam robić proszę o pomoc :(
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Przemoc seksualna jest bardzo bolesnym doświadczeniem, tym bardziej dla dziecka, które czuje się bezradne, wstydzi się tego, co się wydarzyło i nie chce nikomu wyjawić z prawdy z obawy przed utratą miłości znaczących osób z otoczenia.
Mimo, że minęło wiele lat od tego wydarzenia moim zdaniem powinnaś porozmawiać z psychologiem, by przepracować zdarzenia z przeszłości. Możesz również poszukać grupy wsparcia dla kobiet w podobnej sytuacji do Twojej.
Pamiętaj, że to co się stało nie jest Twoją winą - nie bój się prosić o pomoc.
Pozdrawiam

Witam Panią Serdecznie,

Nadużycia seksualne z okresu wczesnego dzieciństwa, posiadają negatywny wpływ na całe życie.

Osoby z historią molestowania seksualnego w dzieciństwie, jako Osoby dorosłe albo zupełnie wycofują się z aktywności seksualnej albo wchodzą w drugi biegun, czyli są do seksu bardzo przywiązane, często z nowo poznanymi przypadkowymi osobami...
Traumatyczne wydarzenia powodują trwałe i głębokie zmiany w fizjologicznym pobudzeniu, uczuciowości, pamięci i zdolnościach poznawczych.

W odpowiedzi, na Pani słowa: "nie wiem, co mam robić", zachęcam Panią bardzo mocno do świadomego podjęcia pracy terapeutycznej, im wcześniej tym lepiej, jednak potrzebna jest do tego Pani gotowość.

Przesyłam Pani dodatkowo link do mojego artykułu, o Molestowaniu dzieci – konsekwencje w dorosłym życiu. Co można zrobić?

https://portal.abczdrowie.pl/molestowanie-dzieci-konsekwencje-w-doroslym-zyciu-co-mozna-zrobic

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, jestem do Pani dyspozycji i zapraszam do kontaktu na Skype.

Z przesłaniem Pani tego, czego najbardziej teraz potrzeba,
irena.mielnik.madej@gmail.com