Gwałtowne bóle brzucha i przewlekłe bóle kręgosłupa. Czy te dolegliwości mają ze sobą związek?

Jestem studentką i co jakiś czas mam silne i nagłe bóle dolnej części brzucha, które trwają jednym razem kilka sekund, a innym razem utrzymują się przez dłuższy czas. Po zakończeniu dwóch ostatnich miesiączek, za około 7-10 dni pojawiło się plamienie utrzymujące się przez 3 dni - początkowo brązowawe, a pod koniec żółtawe! Co to może oznaczać? Inną moją dolegliwością jest utrzymujący się od około 2 miesięcy (z małymi przerwami) ból kręgosłupa - dolnej części odcinka lędźwiowego promieniujący czasem do talerzy biodrowych m.in.: przy prostowaniu się, chodzeniu i czasem podczas leżenia. Wszystkie te dolegliwości pojawiły się mniej więcej w tym samym czasie! Czy może być jakiś związek między tym wszystkim? Powinnam się zacząć czymś martwić czy po prostu przeczekać aż samo przejdzie? Za odpowiedź z góry dziękuję! Pozdrawiam serdecznie :)
KOBIETA ponad rok temu

Witam,

Wystąpienie plamienia z dróg rodnych wymaga konsultacji ginekologicznej, zatem doradzam wizytę u lekarza. Jeśli w trakcie ewentualnej diagnostyki nie uda się znaleźć przyczyny bólu okolicy lędźwiowej a dolegliwości będą się utrzymywać konieczna będzie oddzielna diagnostyka problemu.

Pozdrawiam