Gwałtowne spadki ciśnienia od 15 miesięcy

DOBRY WIECZÓR OD 15 MIESIECY BARDZO ZLE SIE CZUJE MAM GWAŁTOWNE SPADKI CISNIENIA CZASAMI NAWET 60/48 WYKONAŁAM WIELE BADAN Z CZEGO JEDNYM BYŁ PODWYZSZONY KORTYZOL RANNY . POZOSTAŁE WYNIKI SA WPORZADKU .JEDNAK NADAL NIE JESTEM ZDIAGNOZOWANA . BARDZO MI TO UTRUDNIA ZYCIE . PROSZE O PORADE BO JUZ NAPRAWDE NIE WIEM COMAM Z TYM ZROBIC .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie jest możliwe diagnozowanie pacjenta na odległość. Nie wiem jakie badania miała Pani już wykonywane. Mogę podpowiedzieć iż wydzielanie kortyzolu wykazuje charakterystyczny rytm dobowy, mianowicie najwyższe stężenia kortyzolu obserwujemy w godzinach porannych, a najniższe w późnych godzinach wieczornych. Sugerowałbym udać się do kardiologa.