Gwałtowny spadek masy ciała i osłabienie

Od kilku dni jestem osłabiona, budzę się i zasypiam z bólem mięśni i stawów, nieraz bolą mnie przez cały dzień, chciałabym dodać, że nie miałam wcześniej problemów ze stawami lub mięśniami. Do tego codziennie pobolewa mnie głowa, ale ból jest do zniesienia, najbardziej jednak zaniepokoił mnie gwałtowny spadek masy mojego ciała. W ciągu 3 dni schudłam aż 4 kg. Nie odchudzam się i nie głodzę.
ponad rok temu

Szanowna Pani, zachęcam gorąco do wizyty u lekarza, który Panią zbada, zleci podstawowe badania (morfologia krwi, kreatynina, elektrolity, OB). Przyczyny osłabienia mogą być różne, a postawienie diagnozy przez internet bez zbadania pacjenta i przy braku wyników podstawowych badań jest niemożliwe.