Halucynacje głosowe przy aorcie miażdżycowej

Witam. Tata ma Aorte Miazdzycowa. Od roku ma halucynacje glosowe, które po leku Decaldol znacznie ustąpiły. Teraz stan taty bardzo się pogorszył. Sam nie jest w stanie zjeść czy wstać. Sika w majtki i ma problemy z chodzeniem. Sam nie przejdzie nawet kawałka. Posiada też zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa. Czy jest coś oprócz farmakoterapi aby mu pomóc ? Do jakiego lekarza się udać ? Czy da się cofnąć taki stan lub wykonać jakąś operację aby mógł chociaz sam chodzić ? Proszę o pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

Wszystko zależy jaka jest przyczyna takiego stanu Pani taty, sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który po badaniu zadecyduje o dalszym postępowaniu, może konieczna będzie hospitalizacja.
Pozdrawiam