Halucynacje u 8-letniego dziecka

Witam ostatnio podczas zwykłego dnia nasze 8-letnie dziecko nagle zaczeło przerażliwie krzyczeć i z paniką w oczach uciakać od nas. Pojechalismy na pogotowie, okazało się że miał halucynacje i nie widział nas. Dlaczego tak się stało. Dziecko nie miało do tej pory problemów zdrowotnych, rozwijało się prawidłowo. Co spowodowało takie zachowanie? Czy to może się jeszcze powtórzyć? Nie wiemy co robić. Proszę o pomoc.

Mgr Agata Dusza Psycholog, Opole

Powinna Pani udać się z dzieckiem do psychologa dziecięcego, tam uzyska Pani stosowna pomoc i poradę
Pozdrawiam
Agata Dusza