Harmonogram badań po operacji raka piersi

Czy jest jakiś program lub harmonogram badań jakie wykonuje się po operacji raka piersi. Chodzi mi o częstotliwość i rodzaj badania. Jestem przeszło rok po operacji i będę miała dopiero teraz mammografię, a o USG czy RTG nikt nawet nie wspomina. Będę wdzięczna za konkretne informacje.

Badania minumum to mammografia nue rzadziej jak raz w roku i badanie radiologiczne klatki piersiowej (tzw prześwietlenie) tez raz w roku. Pozostałe badania po zebraniu wywiadu i w związku z wynikami badań pooperacyjnych. do decyzji